Cor Clinic

Cor Clinic

TR | EN

Longevity

Longevity

Longevity, daha güçlü bir bağışıklık sistemi için çeşitli testler sonucunda hastanın ihtiyaç duyduğu tedavilerin belirlenmesiyle başlayan bir yöntemdir.

Detaylı olarak yapılan kan tahlillerle vücutta bulunan minerallerin, vitamin ve hormonal yapısı tespit edilir. Bu testler sayesinde uygulanacak Longevity tedavisi netleştirilir ve gelecekte yaşanması muhtemel sorunlar engellenir. Bu sebepten longevity tedavisi hastalandıktan sonra değil, sağlıklıyken yapılması gereken bir tedavidir.

Bizim için kanıta dayalı tıp, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Kapsamlı sağlık değerlendirmelerimiz ve kişiye özel uygulama programlarımız, koruyucu sağlık, yaşam tarzı tıbbı, yaş bilimi ve uzun ömür konusundaki en son bilimsel ve tıbbi araştırma sonuçlarına dayanmaktadır.

Nasıl Bir Yol İzliyoruz?

Ölçülebilir iyileştirme süreçlerin, netleştirme ve kişiselleştirilmiş programlar sağlamak için ileri düzey tanılama ve izlemeyi, gelişmiş müdahale yöntemleriyle entegre ediyoruz.

Programımız, sağlığınızı ve canlılığınızı uygun ve etkili bir şekilde iyileştirmeye yönelik birkaç adımda size rehberlik edecektir.

Hadi Kontrollerinizi Yapalım

Öncelikle, sağlık durumunuzu ve iyileştirme programınızı tanımlamak için eğilimlerinizi belirlemek için kapsamlı testler ve teşhisler yapıyoruz. Ardından, düşük enerjiye, zayıf odaklanmaya, kilo verememeye veya uyumaya neden olabilecek temel sorunları çözmek için eylem odaklı bir yaklaşım geliştiriyoruz.

Kişiye Özel Uzun Yaşam (Longevity) Programları

SAĞLIK PLANINIZ

Amacımız, canlılığınızı artırmanıza ve sağlık potansiyelinizi optimize etmenize yardımcı olarak sağlıklı bir haayt sağlamaktır.

Longevity tedavimiz, en son teknoloji ürünü biyobelirteçleri ve teknolojileri kullanarak mevcut sağlık durumunuzun bir değerlendirmesiyle başlayacaktır.

Beslenme, egzersiz, uyku, stres direnci vb. dahil olmak üzere epigenetik faktörlerin en son bilimsel anlayışına dayanarak, yaşam tarzı seçimlerinizi gözden geçirip sağlık sermayenizin kontrolünü ele geçirmenizi sağlayacağız.

Ücretsiz Danışmanlık

İlk ziyaret

Laboratuvar ve Teşhis

Performans, Sağlık Değerlendirmesi ve Longevity Programı

Kişiye özel sağlıklı yaşam (logevity) programlarıyla daha uzun ve iyi bir hayat yaşamanız mümkün. Özel olarak hazırlanan kişisel beslenme programının oluşturulması, sağlıklı bir yaşamın en önemli adımlarındandır.

Yaptığımız çeşitli testler sonucunda vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve takviyeleriyle longevity programı devam ettirilerek stres yönetimi, uyku düzeni ve kişiye özel bir yol haritası oluşturuluyoruz.

İzmir, Alsancak‘daki merkezimize ziyaretinizi dört gözle bekliyoruz. Bizi İzmir, Alsancak’daki yeni adresimizde ziyaret edin ve sizin için sağlıklı bir yaşam profili oluşturalım.